Masszőr (m/w/d) - Parkhotel Stroissmüller
Masszőr (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Képzett és motivált masszőrt keresünk cégünk számára. Érdekes és felelősségteljes munkakörre számíthat egy jól összeszokott csapatban.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon és jelentkezzen most online. Várjuk a jelentkezését!

Követelmények

FELADATOK ..
- Klasszikus masszázsok professzionális megvalósítása
- Személyre szabott tanácsadás és támogatás vendégeinknek a kezelésekkel és termékekkel kapcsolatban
- A minőségi és higiéniai előírások betartása
- A SPA terület rendjének és tisztaságának ellenőrzése és biztosítása

A PROFILOD ..
- Elvégezte a masszőr/masszőr képzést
- Több éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
- Magabiztos, barátságos és ápolt megjelenés
- Csapatban való munkavégzésre való képesség, rugalmasság és ellenálló képesség
- Kommunikációs készségek
- Folyékony német nyelvtudás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely