Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d) - Hotel Hubertushof
Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.414 € bruttó

Szobalány/fiú Mitarbeiter Housekeeping (m/w/d)

Téli szezon

Österreich, Vorarlberg

Motivált szobalányt vagy szobafiút keresünk cégünk számára. Érdekes környezet és egy jól összeszokott csapat vár rád.

Változatos munkát kínálunk Önnek a vállalat különböző részlegeiben. A teljesítményhez kötött javadalmazás számunkra természetes

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

MAID / ROOMBOY
Annak érdekében, hogy a vendég teljesen jól érezze magát, a tisztaság és a higiénia a legmagasabb prioritást élvezik az egész szállodában. Ennek az osztálynak az alkalmazottai a kezükben tartják, hogy a tisztaság látható legyen a házban és különösen a szállodai szobában.
A vendégszobában a privát vendégtérben tartózkodik; elvárás a tiszta és fürge munkavégzés, az ápolt megjelenés, az őszinteség és a diszkréció.

Egyénileg reagálunk vendégeink kívánságaira, legyen szó akár egy extra párnáról vagy törölközőről, és itt is hagyjuk, hogy "mosolyunk hallatszódjon". Világosan hallható módon üdvözöljük vendégeinket, hogy minden vendég minden ponton és minden csapatnál szívélyesen üdvözölve és elfogadva érezze magát

A feladatok közé tartozik
A szobák és a fürdőszobák teljes körű takarítása, a vendégkészletek ellenőrzése és feltöltése, a minibár ellenőrzése, a folyosók és a közterületek takarítása, beleértve a wellness-részleget is. Munka a mosókonyhában (mi magunk mossuk a szállodai szennyest), a takarítókocsik és a takarítókamrák napi betöltése, és még sok más..

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
1 Jahr

Ajánlat

- Ingyenes szállás az új személyzeti házban
- Egy- és kétágyas szobák zuhanyzóval/WC-vel, TV-vel, hűtőszekrénnyel
- Kiváló minőségű munkaruházat, amelyet ingyenesen biztosítunk
- Alkalmazotti italok, kávéfőző
- Ingyenes, kiváló étkeztetés - természetesen szabadnapokon is
- Internet / WLAN - ingyenesen
- Személyzeti mosoda: mosógép és szárítógép ingyenesen rendelkezésre áll
- Parkplatz
- Fitneszterem használata - ingyenesen
- Hangulatos tanári szoba "nappali" nagy FLAT TV-vel, internettel, szakirodalommal és játékokkal
- Transzfer a "Langen am Arlberg" vasútállomásra vagy vasútállomásról
- Sí - hegyi vasúti jegy - kedvezményes - síelésre vagy snowboardozásra szánt idő
- Közös szabadidős tevékenységek
- Társasági nyugdíjrendszer
- Szabályozott szabadnapok és munkaidő, valamint kellemes munkahelyi légkör
2414 €
Fizetés típusa
bruttó
túlfizetésre való felkészültséggel, plusz különleges kifizetések A munkaszüneti napokat kifizetik
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Csökkentett síbérlet
  • Munkaruha biztosított
  • Gyermekgondozás
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Társalgó
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegy
  • Háziállat megengedett
  • Társasági nyugdíjrendszer

Kapcsolattartó személy és cím