Marketing vezető (m/f/d) - Krumers Alpin ****s – Your Mountain Oasis
Marketing vezető (m/f/d)
Belépés dátuma
01.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
2.100 € net

Követelmények

FELADATOK

*Célcsoport-specifikus tartalomkészítés a kiválasztott közösségi médiacsatornákon és online médiában szöveges és képi formában

*A weboldal tartalmi és technikai támogatása

*Felelős a szállodai portálok és online platformok kezeléséért

*Együttműködés különböző projektekben és adminisztratív feladatokban

*Társtervezés és adatelőkészítés a hírlevelek terjesztéséhez

*Együttműködés külső szolgáltatókkal

*Adminisztratív feladatok (együttműködési és szponzori megkeresések, értékelések, elemzések, megrendelések stb.)

AZ ÖN PROFILJA

*Marketing, média vagy kommunikáció területén szerzett szakirányú végzettség

*Affinitás a közösségi médiához

*CMS-rendszerek jó ismerete (Typo 3)

*Az MS Office alkalmazások és grafikai programok (Adobe Photoshop / Indesign) magabiztos kezelése

*Fotográfiai tehetség

*Célcsoportorientált szövegértés német és angol nyelven (olasz nyelvtudás szintén előnyt jelent)

*Felelősségteljes, önálló munkastílus

*Elkötelezettség, rugalmasság és csapatszellem

*Vendég- és szolgáltatásorientált gondolkodás

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

*Karrier és előléptetési lehetőségek

*Fiatal és dinamikus csapat

*Rugalmas munkaidő

*Szállás az egyik személyzeti házunkban

*Ingyenes parkolási lehetőség

*Ellátás: reggeli, ebéd és vacsora (napi 2x meleg étel)

*14 havi fizetés évente

*Hajlandóság a túlfizetésre képzettségtől és tapasztalattól függően.

Innsbruckból vonattal vagy autóval könnyen megközelíthetőek vagyunk.

2100 €
Fizetés típusa
net
KV túlfizetésre való felkészültség tapasztalattól és képzettségtől függően van!