Alkalmazottak foglalása (m/f/d) - Alpenparks Zentrale
Alkalmazottak foglalása (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Részmunkaidő (5 nap)
Szezon
Téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.020 € bruttó

Recepció részmunkaidőben Zell am See-ben(m/f/d) Alkalmazottak foglalása (m/f/d)

Téli szezon

Österreich, Salzburg

Részmunkaidős recepciós az AlpenParks Hotel & Apartment Central Zell am See szállodában:

- Szeretsz segíteni a vendégeknek az első megkereséstől a kijelentkezésig?
- Tudja már, hogyan kell használni egy szállodai programot?
- Zell am See-Kaprun régióból származik, és tud segíteni a vendégeknek a tökéletes nyaralás megtervezésében?
Akkor a legjobb helyre jöttél.

Kínálunk:
- 20 óra (vagy megállapodás szerint)
- Képzettségtől és tapasztalattól függően átlagon felüli fizetés

Az Ön profilja:
- Német és angol nyelvtudás írásban és szóban
- Barátságos és udvarias viselkedés
- A Word és a szállodai programok ismerete
- A munkaviszony kezdete: azonnal (megállapodástól függően)

Szeretné támogatni csapatunkat? Akkor vegye fel velem a kapcsolatot.

Jacqueline Schiefegger asszony
Brucker Bundesstrasse 12
5700 Zell am See
Tel.: +43 (0)6542-763-0 vagy e-mailben a direktion.zellamsee@alpenparks.at címen

Követelmények

Front office feladatok: Síbérlet-értékesítés, listák (osztályok), prospektusok (rendelés - felrakás - feltöltés) + síterem és kijelző, regisztráció

Back Office feladatok: Iktatás, irodai rendelés, időjárás-állomás, befizetések, fax, szkennelés-másolás, levelezés

Vendégkiszolgálás: barátságosság, szívélyesség, elkötelezettség példamutatása, vendégadatok kezelése (rögzítés, frissítés, levelezési kódok), részletes információk beszerzése és rögzítése a vendégről, magyarázatok és információk a szállodáról, a városról, a sí- és túraterületről, a régióról, érkezésről és távozásról, szolgáltatásokról, stb. Panaszkezelés, lehetőségeinkhez mérten a vendégért való ügyintézés

Értékesítés: ajánlatok elkészítése és ellenőrzése, rugalmas szobaértékesítés (fennmaradó helyek, telefonos ügyfél)
Értékesítési beszélgetések (telefon), foglalások feldolgozása, előlegek feldolgozása

Számlázás: szobaszámlák készítése, utalványellenőrzés, pénztárgép, ATM és hitelkártya kezelése, közvetlen számlák
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

1020 €
Fizetés típusa
bruttó
Kollektív szerződés szerinti díjazás, a képzettségtől és tapasztalattól függően túlfizetésre való készséggel.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba

Kapcsolattartó személy és cím