Patissier (m/f/d) - Hotel Tirolerhof
Patissier (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € net

Österreich, Salzburg

Motivált cukrász munkatársat keresünk cégünk számára. Te fogod támogatni konyhai személyzetünket a desszertek elkészítésében és prezentálásában.

Változatos és kihívásokkal teli munkát kínálunk Önnek egy dinamikus csapatban. Nálunk mindig nyitva áll előtted a karrierlehetőség! A teljesítményarányos javadalmazás számunkra természetes.

Ne habozzon, és jelentkezzen most online. Már nagyon várjuk!

Követelmények

Követelmények:

Elvégezte a cukrász vagy pâtissier képzést.
Bizonyított tapasztalat desszertek és pékáruk előállításában.
Kreativitás és szenvedély az új desszertkreációk kifejlesztéséhez.
Szem a részletekhez és a megjelenítéshez.
Csapatmunkára való képesség és együttműködési készség.
Hajlandóság dinamikus környezetben dolgozni.
A német nyelvtudás előnyt jelent.

Az Ön feladatai:

A legmagasabb minőségű desszertek, sütemények és torták elkészítése.
Desszertmenük kreatív tervezése és bemutatása.
A higiéniai és minőségi előírások betartása.
Együttműködés a konyhai csapattal és a séffel.
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Teljes munkaidőben
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

A Hotel Tirolerhof előnyei****S:

Munka álomszerű környezetben: Szállodánk Zell am See lélegzetelállító hegyvidéki tájának közepén található, így a munkaszünetekben élvezheti a természetet.

Profi csapat: Egy magasan képzett és motivált csapat tagja leszel, amely arra törekszik, hogy kiváló szolgáltatást nyújtson.

Fejlesztési lehetőségek: Ösztönözzük munkatársaink szakmai fejlődését, és képzési és fejlődési lehetőségeket kínálunk.

Modern munkakörnyezet: Konyhánk a legmodernebb készülékekkel és berendezésekkel van felszerelve, hogy megkönnyítsük a munkát.

Munkavállalói juttatások: A csapatunk tagjaként hozzáférhetsz a szállodai szolgáltatásokból adható munkavállalói kedvezményekhez és ingyenes étkezésekhez.

Versenyképes javadalmazás: Versenyképes javadalmazást kínálunk, amely megfelelően honorálja az Ön készségeit és tapasztalatát.

Ha megfelel a követelményeknek, és szeretne egy első osztályú szállodában, lélegzetelállító környezetben dolgozni, várjuk jelentkezését. Kérjük, küldje el nekünk a teljes pályázati anyagát, beleértve az önéletrajzot és a referenciákat.
2000 €
Fizetés típusa
net
A túlfizetésre való készség a képzettségtől függően
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet
Extrák
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők
  • Képzés és továbbképzés