Éttermi szakértő (m/f) - Eder Hotels
Éttermi szakértő (m/f)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
815 € bruttó

éves állás

Österreich, Salzburg

A felszolgálásnál rendkívül fontos, hogy több tányért is tudjon cipelni, meg tudja különböztetni a fehérbort a vörösbortól, és fürgén tudjon járni. Ennyit az alapokról ;-). Ezen túlmenően megalapozott szolgáltatási készségeket, valamint megbízható és tiszteletteljes csapatban való együttműködést, segítőkészséget és elkötelezettséget, valamint felelősségtudatot tanul
mindenekelőtt az a képesség, hogy a vendégeinket boldoggá tegyük. Az udvarias modor, a kedves mosoly és a figyelmes kiszolgálás valóban csodákra képes!

Az Eder Seilschaft, ahogy mi nevezzük a csapatunkat, részeként egy fantasztikusan szép üdülőrégió közepén, egy nagyszerű munkakörnyezetben, egy dinamikus csapatban, sok finomsággal és számos továbbképzési lehetőséggel várjuk.
Kíváncsi vagy? Akkor jelentkezz most! Alig várjuk, hogy személyesen is találkozhassunk Önnel a gyakornokok számára szervezett egyéni kóstoló napon.

Szakképzés: 3 év

Követelmények

Nyitottság
Érdeklődés az italok és ételek iránt
Megbízhatóság és tanulási hajlandóság
Csapatban való munkavégzésre való képesség
Empathie
a kötelező iskolai tanulmányok pozitív befejezése

Feladatok:
Vendégeink üdvözlése, elhelyezése és elbúcsúztatása
Asztalok megterítése és díszítése
Borok bemutatása és ajánlása
Tanácsadás vendégeinknek az étel- és italválasztással és összeállítással kapcsolatban
Élelmiszer-szolgáltatás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

- Ingyenes csapat étkeztetés (reggeli, ebéd, vacsora) még szabadnapokon is
- Csapatszállás
- A munkaruházat helyzete
- 20% kedvezmény a házon belüli ''Maria & Josef Consepp Store'' üzletben
- 20% kedvezmény az ételekre és italokra a csapat étkeztetésen kívüli éttermekben
- ''Family & Friends'' kedvezmények az összes Eder Collection szállodában
- Kedvezmények a helyi üzletekben és a partner szállodákban
- Csapatépítő rendezvények és partik (karácsonyi partik, nyári partik, edzőtáborok stb.)
- Vállalati kirándulások
- Házon belüli fejlesztési lehetőségek
- Egyedi ajándékok különleges alkalmakra: Születésnap, karácsony, születésnap, beszállási ajándék, beszálláson kívüli ajándék
- Az Eder Collection szállodák wellness- és fitneszrészlegének ingyenes használata
- Ingyenes Wifi minden szállodában és a csapat szállásán
815 €
Fizetés típusa
bruttó
A tanulószerződéses jövedelem összegét a kollektív szerződések szabályozzák (szálloda- és vendéglátóipar), és az a választott szakmától és a tanulóévtől függ.
a szakmai gyakorlat 1. évében: 815,00 Euro
a szakmai gyakorlat 2. évében: 925,00 euró
a szakképzés 3. évében: 1,055.00 euró

Hajlandóság a kollektív szerződéses ár felett fizetni!

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely