Éttermi szakértő (m/f) - Steigenberger Hotel & Spa
Éttermi szakértő (m/f)
Karrier-státusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
01.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Niederösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.000 € bruttó

Éttermi szakképzés Éttermi szakértő (m/f)

éves állás

Österreich, Niederösterreich

Leírás

Együtt inspirálódni - Steigenberger Hotels & Resorts

Éttermi szakmunkástanuló (m/f/d) munkatársat keresünk egy érdekes, nagyszerű kilátásokkal kecsegtető iparágba. Mindössze három év alatt fogsz diplomát szerezni.

A Steigenberger Hotel & Spa Krems a Kremser Goldbergen, szőlőültetvényekkel körülvéve, a gyönyörű Wachau kapujában található.

A szálloda 173 szobával és lakosztállyal, 3000 m²-es "SPA WORLD Luxury"-val, 17 méteres beltéri medencével, kilátással a szőlőhegyekre, kültéri medencével, kültéri pezsgőfürdővel, 3 panorámaszaunával és gőzfürdővel, tágas és harmonikus relaxációs zónákkal, valamint fitneszteremmel rendelkezik. Válogatott terápiás, masszázs- és szépségkezelések teszik teljessé a kínálatot.

A gyakornoki idő alatt a feladatai közé tartozik az étteremben és a szálloda bárjában végzett valamennyi munka.

Vendégeinket kulináris élvezetekkel kényeztetjük az éttermi terasszal rendelkező szőlőskert éttermünkben, a hotel bárjában és a Skygardenben, ahonnan csodálatos kilátás nyílik Kremsre.

A Steigenberger Hotels & Resorts több mint 90 éves múltjával a német vendéglátás legrégebbi márkája. A legmagasabb minőség és az első osztályú szolgáltatás megtestesítője. Mi hiányzik most? Ön! Motivált és tehetséges embereket keresünk, akik csatlakoznak hozzánk a napi küldetésünkhöz, hogy a legjobb vendéglátók legyünk. De mindig az orrodat kell követned, hűen mottónkhoz: Legyen ez a te utad!

Követelmények

  • Befejezett iskolai oktatás
  • Érdeklődés a vendéglátóipar iránt
  • Barátságos viselkedés és jó modor
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság és rugalmasság

    Feladatok, amelyeket tanulni fogsz:

  • A vendégek gondozása és tanácsadás
  • Rendelések felvétele és feldolgozása
  • Ételek és italok felszolgálása
  • Biztonságos, higiénikus és fenntartható munkavégzés
  • Étlapismeret és termékfelismerés
  • Asztaldíszítés és -ápolás
  • Pénztárkezelés
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)

Ajánlat

  • Változatos és független munka
  • Kiváló képzési és továbbképzési lehetőségek
  • fiatalos, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör
  • Vonzó munkavállalói díjazás szállodáinkban
  • Ingyenes munkavállalói étkeztetés
  • Rendszeres munkavállalói rendezvények
1000 €
Fizetés típusa
bruttó
A gyakornoki díjazás az alsó-ausztriai szálloda- és vendéglátóipari kollektív szerződésen alapul, és jelenleg bruttó 1.000,00 EUR-t tesz ki a gyakornoki idő első évében.
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Kezelések (kozmetika, gyógyfürdő) csökkentve
  • Ingyenes étkeztetés
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők