Szerviz alkalmazott (m/f/d) - Steigenberger Hotel & Spa
Szerviz alkalmazott (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
15.05.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Niederösterreich
Munkavállalási engedély
Munkavállalási engedélynek rendelkezésre kell állnia
Havi fizetés
1.990 € bruttó

Bankettfelügyelő - Szerviz alkalmazott (m/f/d)

éves állás

Österreich, Niederösterreich

Paradicsom a küszöbön - a WACHAU - (újra)élés a világörökségi területen!

A Steigenberger Hotels & Resorts több mint 90 éves múltjával a H World International legrégebbi márkája. A legmagasabb minőséget és az első osztályú szolgáltatást testesíti meg. Mi hiányzik most? Ön! Motivált és tehetséges embereket keresünk, akik csatlakoznak hozzánk a napi küldetésünkhöz, hogy a legjobb házigazdák legyünk. De mindig az orrodat kell követned, hűen mottónkhoz: Legyen ez a te utad!

Szeretnénk, ha otthon éreznéd magad nálunk, élveznéd a munkádat és továbbfejlesztenéd magad. Jöjjön el a Steigenberger Hotel & SPA Kremsbe, és éljen át egy izgalmas utazást!

Követelmények

Az Ön képzettsége:

- Magas fokú minőségtudatosság

- Megbízhatóság és csapatszellem

- A vendéglátó- vagy szállodaiparban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem kötelező

- Nagyon jó német nyelvtudás, jó angol nyelvtudás

- Nyitott és barátságos kisugárzás

- személyes felelősségvállalás

- nagyon jó szervezőkészség

- jó modor/kommunikációs készség

Az Ön feladatai:

- A szeminárium vendégeinek gondozása a rendezvények során

- A szemináriumi termek előkészítése és felszerelése dokumentumokkal, italokkal stb.

- A szemináriumi szünetek előkészítése és a vendégek ellátása a szemináriumi szünetek alatt

- Kapcsolattartó a szemináriumi vendégekkel kapcsolatos minden kérdésben

- Szoros együttműködés más részlegekkel, például a konyhával, a rendezvényekkel és a szervizzel, hogy minden zökkenőmentesen menjen

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Munkavállalási engedéllyel kell rendelkeznie (vagy uniós polgárnak)
Munkahelyi tapasztalat
< 1 Jahr
Vezetői engedély
B
Saját jármű
A címre van szükség

Ajánlat

Felajánljuk Önnek

- vonzó munkaidő (elsősorban 07:00-15:30)

- kellemes munkahelyi légkört és nagyon jó munkakörülményeket

- ingyenes étkeztetést

- beleszólás a munkarendbe

- munkavállalói díjazás az összes Steigenberger szállodában, valamint az Intercity Hotels, a Maxx by Steigenberger és a Jaz in the City Hotels szállodákban

- a fitneszterem használata

- Kedvezményes kozmetikai és spa kezelések

- A tisztelet, a méltányosság és az együttműködés nemcsak fontos számunkra, hanem meg is gyakoroljuk azt

- Vállalati juttatások

- Széles körű továbbképzési lehetőségek, pl. az eLearning platformunkon keresztül

- Keresztképzési lehetőségek

- Évfordulós fizetés

Az általános adatvédelmi rendelettel kapcsolatos tájékoztatási kötelezettséget a következő címen találja meg

1990 €
Fizetés típusa
bruttó
A pozíció teljes munkaidőben (heti 40 óra), minimum bruttó 1990,- €/hó alapfizetéssel jár. A KV szerinti túlfizetésre a képzettségi profiltól függően van hajlandóság.
Extrák
  • Munkaruha biztosított
  • Garázs parkolóhely
  • Társalgó
  • Internet / WLAN ingyenesen
  • Kedvezményes szállodai tartózkodás / belépők