Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d) - G´sund & Natur Hotel Die Wasnerin
Recepciós munkatárs Wellness Area (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.915 € bruttó

éves állás

Österreich, Steiermark

Leírás

KARRIERE a WASNERIN-nél - a sikertörténet kezdete!
Az embereknek olyan helyekre van szükségük, ahol fejlődhetnek és élvezhetik a munkájukat.

Minden jó dolog a középpontból jön.

Mi, a G'sund & Natur Hotel DIE WASNERIN, a gyönyörű Ausseerland régióban, hegyekkel és tavakkal körülvéve, Ausztria központjában található. Tökéletes feltételek a nyugalom és a pihenés megtalálásához. Mert pontosan ez az, ami a mindennapi életben gyakran elveszik. Így magától értetődik, hogy aki ezt újra meg akarja találni, az elkerülhetetlenül a WASNERIN legcsendesebb helyére, a NABEL.DAS SPA-nkba talál. És ahol vendégeink mély relaxációra vágynak, ott jövünk mi a képbe..

...mi, a WASNERIN SPA csapata empátiával, melegséggel és megnyugtató aurával visszavisszük vendégeinket a NABEL.DAS SPA-ban közelebb önmagukhoz, vissza a személyes középpontjukhoz - a köldökhöz, az élet eredetéhez. A kezelést megelőző első csésze teától a relaxációs szobánkban történő pihentető befejezésig a legnagyobb figyelmet, személyre szabott törődést és mindenekelőtt időt biztosítunk vendégeinknek. Pontosan így érjük el legnagyobb célunkat: minden vendégünknek egy csodálatos kikapcsolódást nyújtani, hogy a nap végén a WASNERIN érzéssel térjen haza.

Ahhoz, hogy ezt a WASNERIN-érzést továbbra is közvetíteni tudjuk, kollégákat keresünk: innen....

akik lelkesedéssel és szívvel végzik munkájukat
amelyek a WASNERIN-érzést közvetítik a külvilág felé
akik csapatként segítik és motiválják egymást, hogy a legjobbat hozzák ki minden napjukból
akik hajlandóak fejlődni és új dolgokat tanulni

A NABEL.DAS SPA-ban mindig nyitott fülekkel várjuk vendégeinket. SPA recepciósként Ön nem csak egy fontos szerepet tölt be. Ön gondoskodik arról, hogy SPA recepciónkban mindig legyen egy hozzáértő kapcsolattartó személy, aki tanácsokkal és kérdésekkel áll rendelkezésre. És garantálod vendégeinknek a kezelések előtt és után a hangulatos és nyugodt légkört.

Mit várhat tőlünk?
- A vendégek első számú kapcsolattartója a SPA területén
- Élénk csapatmunka az osztályon belül, valamint az osztályok között (recepció)
- Kezelések és kozmetikai termékek aktív értékesítése
- Átfogó tanácsadás vendégeinknek
- Érzékeny reagálás a vendégek egyéni kívánságaira
- A kezelési időpontok koordinálása
- A kapacitáskihasználás optimalizálása
- Nyugodt, nyugodt légkör megteremtése vendégeink számára
- e-mailek és telefonhívások fogadása és megválaszolása
- Példamutatás és a vállalati filozófia betartása

Követelmények

- Előnyt jelent a hasonló szállodaiparban vagy szépségszalonokban szerzett szakmai tapasztalat
- Természetes barátságosság
- Élvezze az emberekkel való foglalkozást
- Lelkesedés és érdeklődés a szakma iránt
- Elkötelezettség, kreativitás és megbízhatóság
- Független és felelősségteljes magatartás
- Élvezze a munkát és a csapatban való részvételt
- Magabiztos és ápolt megjelenés
- Megalapozott, szaknyelvi ismeretek német és lehetőleg angol nyelven
- TAC-ismeretek előnyt jelentenek
- Vendég- és üzletközpontú gondolkodás és cselekvés
- Érdeklődés a vállalaton belüli hosszú távú képzési és előléptetési lehetőségek iránt
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre
Vezetői engedély
B

Ajánlat

- Az 1. munkanaptól kezdve vendégként
- Csapatmunka harmonikus munkakörnyezetben, személyes vezetéssel
- Ingyenes étkeztetés a szállodában (vegán, vegetáriánus konyha is), még munkanapokon is
- Megfelelő munkavállalói elhelyezés
- Egy extra nap szabadság a születésnapja alkalmából
- Rendszeres írásbeli visszajelzés a vendégektől és a menedzserektől
- Továbbképzési lehetőségek széles skálája
- A szálloda saját wellness- és fürdőrészlegének használata, szintén társaságban
- A modern fitneszközpont használata
- Exkluzív jógaórák az alkalmazottak számára
- Közös ünnepségek, grillezések, sí- és túrázási kirándulások és hangulatos
Karácsonyi party és kis ajándékok különleges alkalmakra
- Munkavállalói kedvezmények (pl. e-bike lízing), kedvező feltételek a különböző partnerhotelekben és az Ausseerland Benefit Card (kedvezmények az Ausseerland régióban található vállalkozásoknál)
Ausseerland)
1915 €
Fizetés típusa
bruttó
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
Extrák
  • A fitneszterem ingyenes használata
  • Közös szabadidős tevékenységek
  • Képzés / tanfolyamok
  • Ingyenes étkeztetés
  • Mosógép / szárítógép ingyenesen
  • Képzés és továbbképzés

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely