Recepciós (m/f/d) - Hotel Alpina deluxe
Recepciós (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Hello Obergurglból!

Mi egy 4*-os szálloda vagyunk az osztrák Alpok szívében. Évtizedek óta biztosítunk vendégeinknek felejthetetlen nyaralást az előkelő szegmensben. Hűséges törzsvendégeink és a minden évben teltházas szobák igazolják sikerünket. Ezt mindenekelőtt hihetetlen személyzetünknek köszönhetjük - ők érdemlik a legnagyobb dicséretet! Mert olyan családias és őszinte légkört teremtenek, amely egyedivé teszi együttműködésünket.

Ezért keresünk téged, mert te tudod, hogyan gazdagíts minket elkötelezettségeddel!

Az Ön legfontosabb feladatai:

✔ A vendégek be- és kijelentkezése

✔ Telefonos megkeresések megválaszolása

✔ Visszajelzések elfogadása és továbbítása az illetékes szervezeti egységekhez

✔ Ajánlatok létrehozása és foglalási kérelmek feldolgozása

✔ A vendégek gondozása a házban

Az Ön előnyei:

✔ Ingyenes mászófal a campuson, fitneszterem és uszoda

✔ Kedvezményes spa és kozmetikai kezelések

✔ Közös szabadidős tevékenységek és ünnepségek

✔ A hegyi vasutak és a különböző együttműködési partnerek széles körű kedvezményei

✔ Ingyenes étkeztetés és szállás WiFi, síkképernyős TV-vel és Sky csatornával

Követelmények

Recepciós:in
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely