Recepciós (m/f/d) - Hotel Kaiserhof
Recepciós (m/f/d)
Karrier-státusz
pályakezdö
Belépés dátuma
13.05.2024
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.950 € net

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Mit várunk tőled?
  • Szállodaipari vagy kereskedelmi képzés és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi és szervezési készségek
  • Német és angol nyelvtudás, bármely más nyelv ismerete előnyt jelent
  • Stresszállóság és higgadtság a forgalmas értékesítési időszakokban
  • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség
  • Vendég- és szolgáltatásorientált, kifogástalan modorral
  • Barátságos és alkalmazkodó személyiség
  • Felelősségtudat, becsületesség, pontosság és megbízhatóság
  • Számunkra a csapatmunka nem csak egy szó, hanem élünk is vele!
Mik a feladatai?
  • Be- és kijelentkezés
  • Érkezés és távozás ellenőrzése
  • Vendégeink fogadása és gondozása minden kérdésben
  • Telefonhívások, üzenetek stb. fogadása és továbbítása.
  • Vendéglevelezés
  • Foglalások feldolgozása és elfogadása
  • Menükártyák, esti posta, gyermekjelentkezések stb. készítése.
Kínálunk:
  • Fiatal, barátságos csapat
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Csapat étkeztetés (reggeli, ebéd, kávé és sütemény, vacsora) szabadnapokon is
  • modern személyzeti szálláshelyek
  • Fizetés KV-n keresztül
  • Frei: Wellness, fitness és Wifi
  • Számos egyéb előny

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

1950 €
Fizetés típusa
net

Kapcsolattartó személy és cím