Recepciós (m/f/d) - Residenz Hochalm
Recepciós (m/f/d)
Belépés dátuma
03.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € net

Österreich, Salzburg

Leírás

Servus..! a Hotel Residenz Hochalmban

Motivált és elkötelezett recepciós munkatársat keresünk - szezonálisan (egész éves pozíció lehetőségével és további fejlődési lehetőséggel, mint Front Office Manager). A LÄSSIG HOME-ban, 1110 m tengerszint feletti magasságban, közvetlenül a sípályán és a Hochalm hegyi vasútvonalon, Saalbach Hinterglemmben, Salzburger Landban található a 4 csillagos kategóriájú, modern, regionális üdülőhotelünk. A szálloda 50 szobával és lakosztállyal rendelkezik hat különböző kategóriában, valamint étteremmel, terasszal, wellnessrészleggel és szállodai bárral.

Követelmények

Az Ön feladatai:

◾ A napi árajánlatkérések feldolgozása

◾ Érkezés ellenőrzése és felkészülés a következő napra

◾ Be- és kijelentkezés

◾ A foglalási platformok gondozása és karbantartása csatornavezetőnk által

◾ Könyvelési napirendek és hó végi lezárások

◾ Beérkező vendégértékelések megválaszolása (Booking.com, HolidayCheck, TripAdvisor, honlap)

◾ Személyes, professzionális vendégkapcsolat kiépítése, törzsvendégeink és belföldi/nemzetközi vendégeink gondozása

◾ Kommunikáció a housekeeping, F&B és konyhai csapattal

◾ A téli hónapokban a parkolásban való segítségnyújtás (jogosítvány szükséges)

Az Ön profilja:

◾ Legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban, lehetőleg pályakezdőként is

◾ hozzáértő és szívélyes viselkedés

◾ csapatorientált gondolkodás és cselekvés

◾ Német és angol nyelvtudás elengedhetetlen

◾ Önálló munkavégzésre való képesség

◾ Magas fokú motiváció és elkötelezettség

Szívesen dolgoznál egy laza csapatban? Akkor vedd fel velünk a kapcsolatot és küldd el a jelentkezésedet. #homeoflässig #hotelanderpiste #saalbachhinterglemm #residenzhochalm #einwinterwiedamals #hochalmliebe

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C1 (haladó szintű ismeretek)

Számítógépes ismeretek

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
Fidelio
Jó ismeretek
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Vezetői tapasztalat
1 Jahr
Vezetői engedély
B

Ajánlat

◾ Ingyenes ellátás és szállás, még a szabadnapokon is

◾ Elhelyezés egyágyas vagy kétágyas szobában (pároknak)

◾ motivált csapat

◾ 48 órás hét (6 napos hét a szezonban)

◾ Ingyenes WIFI és TV

◾ egy szálloda közvetlenül a pályán

◾ Ingyenes mosókonyha a személyzet számára

◾ Ingyenes sí- és snowboardfelszerelés bérlés (télen)

◾ Kedvezmények regionális partnereinknél és a hegyi vasutaknál

◾ KV feletti teljesítménybér a képzettségtől és tapasztalattól függően

◾ Tippek

◾ 13. és 14. havi fizetés kifizetése

1900 €
Fizetés típusa
net
Képzettségtől függően túlfizetésre való hajlandósággal, plusz 13. és 14. havi fizetés, továbbképzés és borravaló (szezonban)
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • TV
  • WC
  • Internet