Szerviz alkalmazott (m/f/d) - Bergland Design- und Wellnesshotel
Szerviz alkalmazott (m/f/d)
Belépés dátuma
24.06.2024
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.000 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

Österreich, Tirol

Mint a Grüner család, már régóta szenvedélyünknek tekintjük, hogy a jövőt ZÖLDebbé tegyük - hűen a "Zöldebb lesz a zöldebb" mottóhoz. A környékbeli helyi beszállítókkal való hosszú távú együttműködésünk lehetővé teszi, hogy vendégeinknek ízletes, hamisítatlan ételeket és termékeket kínáljunk, nem utolsósorban a saját gazdaságunknak köszönhetően.

A "Regionális 200" logónk minden olyan élelmiszert és terméket jelöl, amelyet 200 km-es körzetben állítanak elő és dolgoznak fel. Mivel nagy hangsúlyt fektetünk ökológiai lábnyomunk minimalizálására, a dél-tiroli borok különösen fontosak számunkra.

Nálunk olyan munkahelyre számíthat, ahol bátorítást és kihívást egyaránt kap. Akkor illeszkedsz hozzánk a legjobban, ha már szereztél tapasztalatot az előkelő vendéglátásban. Nálunk sokat tanulhatsz a konyhaművészetről és a megfelelő italokról, és a nagyon jó munka- és magánélet egyensúly biztosítja, hogy elegendő időd maradjon a régiónk gyönyörű hegyvidékének felfedezésére.

Különösen nagyra értékeljük a csapat fiatal tagjait, és mindig lehetőséget biztosítunk számukra, hogy már a kezdetektől fogva hozzájáruljanak tudásukhoz. A csapatjáték a legfőbb prioritásunk. Különösen élénken érdeklődik a borkultúra iránt, és szeretne még többet megtudni róla? Akkor a legjobb helyen jársz, és várjuk jelentkezésedet!

Motivált asszisztenst keresünk az étterem vezetőségének, hogy támogassa a kiszolgáló csapatunkat

Főbb feladatok:Az étterem vezetésének támogatása és a maître d`hôtel helyettesítése Saját szervizállomás vezetéseBorkiszolgálásBorajánlásokBorellenőrzés

Amit keresünk:Elvégeztetett éttermi vagy szállodai szakképzésProfesszionális tapasztalat hasonló pozícióbanMotiváció és hajlandóság a továbbképzésreEgyértelmű elkötelezettség a regionális termékek irántA borok szeretete

Amit kínálunk Önnek:Kellemes munkahelyi légkör, lapos hierarchiával - "keresztnevünkön szólítanak" - kellemes munkakörnyezet, lapos hierarchia.Nagyszerű munkavállalói szállás gyalogos távolságraMunkahely egy gyönyörű hegyvidéki táj közepén, amely sokféle sportolási lehetőséget kínálBevonás az italkínálat továbbfejlesztésébeAz, hogy nyitott fülekkel hallgatjuk meg az Ön problémáit, nálunk természetes dologRendszeres visszajelzések és karriercél megbeszélések garantálják az Ön pozitív továbbfejlődésétElégséges szabadidő az Ötztali hegyek élvezéséreKiváló munkavállalói szállásKiegészítő juttatások, mint például a fitneszterem és az uszoda ingyenes használataIngyen étkezés naponta 3-szor, még szabadnapokon isKedvezmény minden kezelésre SPA-területünkön

Követelmények

Helyettes étteremvezető | Vendéglátó | 5* szolgáltatás
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

3000 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely