Chef de Rang (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Chef de Rang (m/f/d)
Karrier-st√°tusz
Szakképzés / képzés
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
MunkaidŇĎ
Teljes munkaidŇĎben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.900 € bruttó
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

Annyira √∂r√ľl√∂k, hogy ezt olvasod! ūüėä

Elk√∂telezett √©s f√ľggetlen Chef de ranget keres√ľnk. Nagyon kedves √©s hozz√°√©rtŇĎ kiszolg√°l√≥ csapatunk van, pozit√≠v nyerŇĎ csapattagok. Minden vend√©g nagyon szereti √©s √©rt√©keli ezt a csapatot. De sz√ľks√©g√ľnk van erŇĎs√≠t√©sre, egy sz√≠vvel √©s √∂r√∂mmel, mosolyg√≥s, vid√°m √©s magabiztos emberre. √Ėr√ľln√©nk, ha ez tetszene √Ėnnek, √©s sz√≠vesen lenne r√©sze egy ilyen csapatnak.

Az √Ėn elŇĎnyei ūüėä

  • Csal√°di v√°llalkoz√°s vagyunk, amely eg√©sz √©vben mŇĪk√∂dik.
  • Ingyenes √©tkeztet√©s: Reggeli, eb√©d √©s vacsora minden nap, m√©g a szabadnapokon is.
  • Kellemes extr√°k: b√≥nuszrendszer √©s munkav√°llal√≥i b√©rlet wellness napokra, mozi estekre, √©tkez√©ssel egybek√∂t√∂tt t√ļr√°kra √©s sz√ľlet√©snapi meglepet√©sekre.
  • A szolg√°lati beoszt√°st egy h√©ttel elŇĎre megkapja, √©s az idej√©t elektronikusan r√∂gz√≠tik.
  • Heti 5 napot dolgozol.
  • R√©szmunkaidŇĎs foglalkoztat√°s h√©tfŇĎtŇĎl vas√°rnapig lehets√©ges.
  • Az egyenruh√°kat ingyenesen biztos√≠tjuk.
  • Sz√°nunk idŇĎt a j√≥ besz√©lget√©sekre.
  • Feladatai vil√°gosan meghat√°rozottak.
  • Modern l√©tes√≠tm√©ny vagyunk, √ļj berendez√©sekkel √©s egy csod√°latos √©tteremmel, terasszal.
  • Az √Ėn tov√°bbk√©pz√©se √©s fejlŇĎd√©se fontos sz√°munkra, √©s sz√≠vesen fizet√ľnk √Ėnnek √©s a csapatnak speci√°lis t√©m√°j√ļ tanfolyamokat.
  • Egy modern, j√≥ hangulat√ļ lak√°sban √©lsz, saj√°t konyh√°val, edzŇĎteremmel, m√©lygar√°zzsal (); ha nincs sz√ľks√©ged lak√°sra, a fizet√©sed nŇĎ.
  • Sz√≠vesen l√°tjuk √Ėnt a wellnessr√©szleg√ľnk√∂n, √©s r√©szt vehet a vend√©geinknek sz√≥l√≥ Reflect and Begin programban.
  • A 3000 k√∂nyvet tartalmaz√≥ k√∂nyvt√°r is a csapatunk k√∂nyvmolyai rendelkez√©s√©re √°ll.
  • Egy 35-40 fŇĎs, tisztelettud√≥ √©s vid√°m csapat vagyunk.
  • T√°rsak vagyunk az egyens√ļly√©rt, amely inspir√°l √©s fenntarthat√≥ √©letm√≥dot biztos√≠t.
  • Tekintse meg j√≥l v√°logatott osztr√°k () boraink nagy v√°laszt√©k√°t.

Az √Ėn profilja ūüėä

  • Szak√°csk√©nt m√°r van tapasztalata, √©s szeretne tov√°bbfejlŇĎdni.