Svédasztalos (m/f/d) - Juffing Hotel & Spa
Svédasztalos (m/f/d)
Karrier-st√°tusz
Szakemberek
Belépés dátuma
09.09.2024
MunkaidŇĎ
RészmunkaidŇĎs
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerzŇĎdés
Orsz√°g / √°llam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
Icon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-whiteIcon: star-small-fill-white

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

√Ėr√ľl√∂k, hogy olvasod ezeket a sorokat ūüėä

Olyan r√©szmunkaidŇĎs √°ll√°st keres, amely t√∂k√©letesen beilleszthetŇĎ a mindennapjaiba? Akkor j√≥ helyen j√°rsz wellness sz√°llod√°nkban! Elk√∂telezett √©s √∂n√°ll√≥ d√©lut√°ni felszolg√°l√≥t keres√ľnk r√©szmunkaidŇĎben, 13:30-17:00 √≥ra k√∂z√∂tti munkaidŇĎvel. Te vagy az elsŇĎ mosolyg√≥s arc, amikor a vend√©gek meg√©rkeznek vagy visszat√©rnek a sz√°llod√°ba egy kir√°ndul√°sr√≥l. Gondoskodsz arr√≥l, hogy a d√©lut√°ni b√ľf√© soha ne legyen √ľres, √©s mindig legyen tele a h√°zon bel√ľli cukr√°szunk finom desszertjeivel. Eg√©sz √©ves √°ll√°st k√≠n√°lunk, nagyszerŇĪ Juffing munkav√°llal√≥i juttat√°sokkal. A poz√≠ci√≥t ide√°lis esetben heti 3-6 napot t√∂lten√©l be, az ig√©nyektŇĎl f√ľggŇĎen.

Az √Ėn feladatai ūüėä

  • Vend√©geink d√©lut√°ni ell√°t√°sa √©s kiszolg√°l√°sa
  • Italok felszolg√°l√°sa
  • A d√©lut√°ni b√ľf√© elŇĎk√©sz√≠t√©se √©s fel√ľgyelete
  • Az √©ttermi ter√ľlet tisztas√°g√°nak √©s rendj√©nek biztos√≠t√°sa

Az √Ėn profilja ūüėä

  • Bar√°ts√°gos √©s √°polt megjelen√©s
  • √Člvezze az emberekkel val√≥ foglalkoz√°st
  • Megb√≠zhat√≥s√°g √©s pontoss√°g
  • Ide√°lis esetben a vend√©gl√°t√≥iparban szerzett tapasztalat

We offer you ūüėä

  • MunkaidŇĎ 13:30-17:00 k√∂z√∂tt - ide√°lis azok sz√°m√°ra, akiknek d√©lelŇĎtt √©s este m√°s elfoglalts√°gaik vannak