Chef de Partie (m/w/d) - Alpenrose Familux Resort
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

ARBEITEN BEIM TOP.ARBEITGEBER 2023 (by Rolling Pin)!

Chef de Partie-ként te vagy a konyhai karmester a konyhádban az ízek partitúrájában!

A fakanállal, mint pálcával és egy csipetnyi szenvedéllyel minden ételben nemcsak finom ételeket varázsolsz, hanem mosolyt a vendégek arcára is. A színfalak mögött úgy zsonglőrködsz a hozzávalókkal, mintha a legjobb barátaid lennének, és minden serpenyő a te színpadod az érzékeket elvarázsoló kulináris látványossághoz.

Az Ön feladatai:

  • Ön önállóan kezeli a postáját, nyomon követi az árumozgásokat és a megrendeléseket
  • Megtervezed és megszervezed a munkafeladatokat a csapatoddal együtt
  • Ön felel az ételek elkészítéséért (beleértve a hőmérséklet és az ízek szabályozását, valamint a tetszetős megjelenítést)
  • A költségtudatos munkavégzés és az élelmiszerek és termékek megfelelő kezelése az Ön számára természetes
  • Tájékoztatást kap az eszközök műszaki kezeléséről és biztonsági előírásairól
  • A tisztasági és HACCP-irányelvek betartása

Örülnénk, ha:

  • egyszerűen szeret vezetni, kihívások elé állítani és bátorítani az embereket
  • inspiráld vendégeinket az alkotásaiddal
  • nagy jelentőséget tulajdonítanak a regionalitásnak és a higiéniának
  • Vállaljon felelősséget önmagáért és a csapatáért
  • kollégáidat bármikor segítséggel és tanácsadással támogatod
  • inspirálja csapatunkat a szakmája iránti lelkesedésével
  • Nevetés a kihívásokkal szemben

Ha a Familux Resortsnál dolgozol, nem egy szám vagy a rendszerben. Ön nem egy alkalmazott. Ön a család tagja!

Ez magától értetődő az Ön számára egyébként

  • Végzett képzés vagy tapasztalt pályamódosító
  • szabad hozzáférés a munkaerőpiachoz Ausztriában
  • jó német nyelvtudás
  • Barátságosság és segítőkészség a vendégek és a kollégák felé
  • Hajlandóság a vállalati filozófia megélésére
  • Érdeklődés és szeretet a szállodaipar és a szolgáltatások iránt
  • Csapatmunkára való hajlandóság - Elkötelezettség, megbízhatóság, függetlenség és pontosság
  • ápolt megjelenés

Legyen a Familux család tagja most!

Követelmények

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely