Adagoló asszisztens (m/f/d) - Post am See****
Adagoló asszisztens (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
1.800 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Egy bárasszisztenssel erősítjük kiszolgáló csapatunkat. Te vagy az egyik ékszerünk a színfalak mögött, aki felelős szállodáink zökkenőmentes és magas színvonalú kiszolgálásáért.

Az Ön feladatai:

  • Gondoskodsz az italok elkészítéséről a minőségi szabványainknak megfelelően, a részletekre is odafigyelve
  • Éttermeink és vendégkertjeink/teraszaink előkészítő munkálatai
  • Üveg és evőeszközök tisztítása
  • Az eszközök és a bár területének karbantartása és tisztítása a higiéniai előírásoknak megfelelően
  • Az italok teljes választékának gondos kezelése az árukezelés tekintetében
  • Tiszta munkahely és tudatos hulladékgazdálkodás biztosítása
  • Jegyezze fel a szükséges ismétlődő rendeléseket, helyes tárolást
  • Az itallapunk ismerete
  • Kávégépek felügyelete és a különböző kávékülönlegességek elkészítésének ismerete

Az Ön szakmája:

  • A szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem elengedhetetlen
  • elkötelezett pályamódosítók és újrakezdők jelentkezését várjuk
  • részmunkaidős / rugalmas munkamodellek is lehetségesek
  • nyitott természet és csapatjátékos
  • Felelősségteljes és megbízható munkavégzés
  • jó német és angol nyelvtudás

Ajánlatunk az Ön számára:

  • Teljes ellátás a vállalatnál - még a szabadnapokon is
  • Szállás: Saját személyzeti szálloda terasszal és parkolóval
  • Továbbképzési lehetőségek személyes és szakmai területeken
  • Borravaló megosztása
  • Munkaruha biztosított
  • kellemes légkörben dolgozni, ahol a szórakozás sem marad el
  • számos munkavállalói juttatás

Követelmények

Bár asszisztens m/f/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

1800 €
Fizetés típusa
bruttó
Beszéljünk az elvárásaidról. Jogilag kötelességünk felhívni a figyelmet arra, hogy ez az állás a szállodaipari és vendéglátóipari kollektív szerződés hatálya alá tartozik. Teljes munkaidőben 40 órás foglalkoztatás esetén ez bruttó 1.800,00 eurónak felel meg.

Állásajánlataink

Összes munkahely