HR- / személyzeti vezető (m/f/d) - Post am See****
HR- / személyzeti vezető (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.338 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

A Hotel Post am See bővítésével mi, házigazdák is strukturális változáson megyünk keresztül, amely lehetővé teszi csapatunk növekedését és a vállalati kultúra befolyásolását. Ön a szállodaiparban és a HR-szakmában szerzett alapos szaktudását és sokéves tapasztalatát fogja felhasználni az osztály irányításában, és a tulajdonosokkal együttműködve minden HR-agendáért felelős lesz.

Az Ön feladatai:

  • hR-stratégiák, -folyamatok és -célok (társ)fejlesztése és végrehajtása
  • Folyamatos proaktív stratégiai fejlesztés a személyzettel kapcsolatos valamennyi témában
  • Alkalmazottak toborzása és megtartása a vezetőkkel közösen
  • Munkáltatói márkaépítés belsőleg és külsőleg
  • Belső és külső képzési intézkedések koordinálása és szükség esetén végrehajtása
  • Tanácsadás a vezetőknek minden személyzeti kérdésben
  • A gyakornokok és gyakornokok felügyelete és a megfelelő programok végrehajtása

Az Ön profilja:

  • Végzett képzés (szállodaipar/üzlet/HR)
  • Megalapozott (idegenforgalmi) szakmai és vezetői tapasztalat, ideális esetben hasonló pozícióban
  • A turisztikai munkaerőpiac nagyon jó ismerete és az iparág iránti nagyfokú affinitás
  • A munkajog (Ausztria és Németország) és a turizmus vonatkozó sajátosságainak jó ismerete
  • Alapvető ismeretek a bérszámfejtés és a marketing területén
  • Független, proaktív munkamódszer
  • Asszertivitás és az önmegvalósítás ereje
  • Innovatív, kreatív gondolkodás és a legmodernebb HR-eszközök ismerete
  • Erős kommunikációs készség és szervezőkészség
  • Reprezentatív viselkedés és jó érzék az emberekhez

Ajánlatunk az Ön számára:

  • Teljes ellátás a vállalatnál
  • Szállás: Saját személyzet által vezetett szálloda fitneszközponttal, szaunával, kerttel
  • Továbbképzési lehetőségek személyes és szakmai területeken
  • kellemes légkörben dolgozni, ahol a szórakozás sem marad el
  • különböző munkavállalói juttatások
  • egész éves működés

Követelmények

Tehetségek és kultúra vezetője (HR) m/w/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2338 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely