Pultos (m/w/d) - Post am See****
Pultos (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.585 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

A Hotel Post am See új koncepciójában (nyitás 2024 májusában) a bárcsapat tagjaként modern kreációkat és rendkívüli vendégélményeket kínál majd.

Az új koncepció egy városi bár és egy alkalmi étkezési élményt ötvözi a megosztó stílusban. Felelős leszel a Chef de Bar mellett történő munkavégzésért.

Ön szenvedélyesen fejleszti magát a szakterületén, és szívesen dolgozik együtt a csapatával még stresszes helyzetekben is.

Az Ön feladatai:

  • Mise en place munka, beállítás
  • Koktélok és italok készítése
  • A minőségi és higiéniai előírásoknak való megfelelés az Ön számára magától értetődő
  • Értékesítési célú, magas színvonalú tanácsadás az italok kiválasztásában
  • Az italok és ételek helyes tárolása és gondos kezelése a bár területén

Az Ön profilja

  • Legalább egy év tapasztalat a bárpult mögött
  • Ismeretek, elkötelezettség és érdeklődés a koktélok, az összetevők és az elkészítés iránt
  • Ápolt megjelenés, pontosság és stresszállóság
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs készség és lelkesedés jellemzi Önt
  • Magas fokú vendég- és szolgáltatásorientáltság, valamint kulturált modorosság természetes
  • Tisztában vagy a Gröller Hospitality vállalatok filozófiájával, és élvezed, hogy a márkát megélheted és kézzelfoghatóvá teheted vendégeink számára

Ajánlatunk Önnek

  • Magától értetődik, hogy a kollektív szerződésben foglaltaknál lényegesen többet fizetünk ezért a pozícióért
  • Teljes ellátás a vállalatnál
  • Szállás: Saját személyzet által vezetett szálloda fitneszközponttal, szaunával, kerttel
  • Továbbképzési lehetőségek személyes és szakmai területeken
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • különböző munkavállalói juttatások
  • Egész éves működés

Követelmények

Pultos m/w/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2585 €
Fizetés típusa
bruttó
Mi - képzettségtől és tapasztalattól függően - jelentős túlfizetést kínálunk. Jogi okokból kötelesek vagyunk felhívni a figyelmet arra, hogy a kollektív szerződés szerint a pozícióra vonatkozó minimálbér bruttó 2.585,00 €, 48 órás teljes munkaidőben történő foglalkoztatás alapján. Erre a pozícióra a vendéglátóipari kollektív szerződés vonatkozik.

Állásajánlataink

Összes munkahely