Sous chef (m/f/d) - Fernblick Montafon
Sous chef (m/f/d)
Belépés dátuma
01.07.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (5 nap)
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Vorarlberg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
3.500 € bruttó

2024 júliusától Sous chef (m/f/d)

éves állás

Österreich, Vorarlberg

Leírás

- A főszakács távollétében a főszakács helyettesítése

- A konyha zavartalan működésének megszervezése és biztosítása

- árubeszerzés a költségvetésnek és az áruk felhasználásának megfelelően

- Az élelmiszerek és a berendezések megfelelő kezelésének ellenőrzése

- a termékek és a szolgáltatások minőségének biztosítása

- A gyakornokok irányítása és oktatása

- A konyha zavartalan működésének és a HACCP-irányelvek betartásának biztosítása a szakács távolléte alatt

Követelmények

Az Ön feladatai: - A főszakács távollétében a főszakács helyettesítése - A konyha zavartalan működésének megszervezése és biztosítása - Árubeszerzés a költségvetésnek és az áruk felhasználásának megfelelően - Az élelmiszerek és munkaeszközök szakszerű kezelésének ellenőrzése - A termékek és a szolgáltatás minőségének biztosítása - A gyakornokok irányítása és oktatása - A főszakács távollétében a konyha zavartalan működésének és a HACCP irányelvek betartásának felelőssége és biztosítása Az Ön profilja, hogy együtt változtassunk: - Elvégezett szakács szakképzés - Több éves, széleskörű szakmai tapasztalat és vezetői tapasztalat legalább 5 beosztott munkatárs hasonló pozícióban - Jó német nyelvtudás írásban és szóban - Megbízható számítógépes ismeretek a szokásos szoftverek és hardverek terén - Felelősségvállalási hajlandóság, empátia és kommunikációs készség - Kezdeményezőkészség, csapatvezetői és motivációs képesség - Motiváció, kreativitás, szervezett és önálló munkavégzés

Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
C1 (haladó szintű ismeretek)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
3 Jahre
Vezetői tapasztalat
2 Jahre
Továbbtanulás és képzés
HACCP-Kenntnisse, Lehrlingsausbilderprüfung

Ajánlat

#14 havi fizetés (szabadság és karácsonyi bónusz)

#célzott bevezetés és ismerkedés

#fiatal, dinamikus csapat #szabályos munkaidő 5 napos munkahéttel

#szakmai továbbképzési lehetőségek belső és külsőleg

#Catering a hét 7 napján (reggeli, ebéd és vacsora)

#szállás az újonnan épült csapathotelben

#Éves vagy szezonális állás

#sok előnyös juttatás az Ön számára

#kövesd a "Team Fernblick"-et az Instagramon (https://www.instagram.com/team_fernblick_montafon/)

3500 €
Fizetés típusa
bruttó
3200,- busz 3500,-
Szálláshely típusa
Lapos
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • Konyha
  • TV
  • WC
  • Internet

Állásajánlataink

Összes munkahely