Online marketing menedzser (m/w/d) - Post am See****
Online marketing menedzser (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Munkaidő
Teljes munkaidőben
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Oberösterreich
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.255 € bruttó
Icon: cap-small-fill-white

éves állás

Österreich, Oberösterreich

Széleskörű strukturális és koncepcionális átrendezést követően 2024 nyarán újra megnyitjuk egyik szállodánkat.

Ezért keresünk egy dinamikus és tapasztalt személyt a Content Manager pozíció betöltésére. Ha szenvedélyes marketinges vagy, aki szereti az innovációt és a kreativitást, akkor szeretnénk megismerni téged.

Az Ön feladatai:

  • A tartalomkezelés ellenőrzése az ötlettől a lejátszásig
  • A szerkesztési terv létrehozása és karbantartása, a tartalmi folyamat koordinálása és a tartalom közzététele a kiválasztott online és offline csatornákon (pl. blog, közösségi média, weboldal, hirdetések, e-mail stb.)
  • Minőségi tartalom létrehozása a célcsoport elérése és inspirálása érdekében (kreatívok a közösségi médiához, szövegek a weboldalakhoz, a közösségi média feliratokhoz és a céloldalakhoz, valamint az e-mailekhez)
  • Figyelemfelkeltő közösségi médiastratégiák kidolgozása és a közösségi médiakommunikáció irányítása a csapattal és a külső ügynökségekkel együttműködve
  • Új szövegek és céloldalak létrehozása a CMS-ben
  • Az (online) marketingkampányok teljesítményének elemzése, a közös KPI-k figyelembevételével, jelentések készítése és optimalizálási intézkedések levezetése
  • Ügynökségek és külső szolgáltatók irányítása
  • Trendek és legjobb gyakorlatok azonosítása, valamint benchmark- és versenyelemzések végrehajtása

Az Ön profilja:

  • Elvégezett kereskedelmi képzés vagy marketing szakirányú végzettség
  • Erős kommunikációs készség és lelkesedés jellemzi Önt
  • Nagy affinitással rendelkezel a trendek, az online és a közösségi média iránt
  • Előnyt jelent a grafikai, valamint a fotó- és videószerkesztő programok ismerete (Adobe CC, Canva stb.)
  • Független és hatékony munkavégzés
  • Előnyt jelent a közösségi média kezelésében és a közösségi média monitoring eszközökben szerzett tapasztalat
  • Szerkesztőségi tartalom (szöveg, kép, videó, hang) készítésében jártas vagy
  • Kívánatos lenne a mozgóképek gyártásában való jártasság
  • Kiváló német nyelvtudás írásban és szóban
  • A csapatban való munkára való erős képesség teszi teljessé a profilodat

Ajánlatunk Önnek:

  • Teljes ellátás a vállalatnál - még a szabadnapokon is
  • Szállás: Saját személyzeti szálloda terasszal és parkolóval
  • Továbbképzési lehetőségek személyes és szakmai területeken
  • Új rugalmas munkaidő-modellek
  • egész éves munka
  • Előléptetési lehetőségek
  • családbarát munkaidő lehetséges
  • számos munkavállalói juttatás

Követelmények

Tartalommarketing menedzser m/w/d
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill
német
Anyanyelv
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
angol
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

2255 €
Fizetés típusa
bruttó

Állásajánlataink

Összes munkahely