Chef de Rang (m/f/d) - Alpenrose Familux Resort
Chef de Rang (m/f/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Tirol
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
0 € bruttó

éves állás

Österreich, Tirol

Leírás

ARBEITEN BEIM TOP.ARBEITGEBER 2023 (by Rolling Pin)!

Szenvedélyes, kreatív vagy és szívesen dolgoznál étteremvezető-helyettesként? Király, mert téged keresünk! Éttermünk a fantasztikus ételek, a jó kiszolgálás és a modern légkör helyszíne. Ha tehát szívesen inspirálnád vendégeinket a tapasztalataiddal és inspirálnád csapatunkat friss ötletekkel, akkor jelentkezz!

Étteremvezető-helyettesként kulcsfontosságú pozíciót töltesz be nálunk, és az egész csapatot a következő szintre emeled. A csapatmunka, a professzionalizmus és a szolgáltatásaink folyamatos fejlesztése nagyon fontos számunkra. Ha szeretnél dinamikus csapatunk tagja lenni, akkor ne habozz, küldd el nekünk a jelentkezésedet.

Az Ön feladatai

  • Hibátlan, barátságos szolgáltatás biztosítása
  • Közös felelősségvállalás a szálloda vendégeinek optimális ellátásáért a családi filozófiával összhangban
  • Támogató tevékenységek, mint például a munkaidő-számlák kezelése, állomás- és műszaktervek készítése, felelősségi területek kijelölése a szervizcsapaton belül
  • Közös felelősségvállalás a fiatalabb alkalmazottak képzéséért és előléptetéséért
  • Rendszeres részvétel az időszakos vezetői értekezleteken
  • az étterem vezetésével együtt vagy annak távollétében az egész részleg szolgálati beosztásának és szabadságtervezésének elkészítése a jogszabályi előírásoknak megfelelően

Örülnénk, ha

  • megfelelő szakképzési programot végeztek
  • szabadon hozzáférhetnek az osztrák munkaerőpiachoz
  • üzleti szempontból folyékonyan beszél és ír a német nyelvtudásban
  • jó angol nyelvtudás (legalább B1)
  • kommunikatív, tiszta és magabiztos viselkedés
  • csapatmunkára való hajlandóság, elkötelezettség, megbízhatóság és önállóság
  • határozottak és pontosak
  • Hajlandóság a vállalati filozófia megélésére
Ha a Familux Resortsnál dolgozol, nem egy szám vagy a rendszerben. Ön nem egy alkalmazott. Ön a család tagja!

Ez neked amúgy is magától értetődő:

  • Az étterem vezetésével együtt vagy annak hiányában a Familux Family Management Handbook szerint a beosztott alkalmazottak szakszerű és célorientált irányítása
  • A csapatközpontú munkakörnyezet és a dolgozói elégedettség fenntartása és előmozdítása
  • Az osztályvezető-helyettes nagy jelentőséget tulajdonít az alkalmazottai viselkedésének és kommunikációs módjának. A vendégek és más alkalmazottak vagy más részlegek felé az udvariasság, a barátságosság és a figyelmesség kiemelt fontossággal bír
  • Közös képesítési interjúk és munkavállalói értékelések a közvetlen munkatársakkal
  • Példaképi funkció a megjelenés és a munkavállalókkal szembeni viselkedés tekintetében
  • A szervezeti egység fegyelmi ellenőrzése

Követelmények

Helyettes étteremvezető (m/f/d)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
német
B2 (jó középszint)
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

0 €
Fizetés típusa
bruttó
A főiskolai és képesítésnek megfelelő fizetés felett; plusz vasárnapi pótlék; plusz helyi pótlék; plusz személyes és házon belüli borravaló

Állásajánlataink

Összes munkahely