Commis de rang (m/w/d) - G´sund & Natur Hotel Die Wasnerin
Commis de rang (m/w/d)
Belépés dátuma
azonnali hatállyal
Szezon
éves állás
Munkaviszony
Állandó szerződés
Ország / állam
Steiermark
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.144 € bruttó

éves állás

Österreich, Steiermark

Leírás

KARRIERE a WASNERIN-nél - a sikertörténet kezdete!
Az embereknek olyan helyekre van szükségük, ahol fejlődhetnek és élvezhetik a munkájukat.

Mi, a G'sund & Natur Hotel DIE WASNERIN, a gyönyörű Ausseerland központjában, hegyekkel és tavakkal körülvéve található. A homlokzat mögött nem csak gyönyörű szobák, sokféle tevékenység, a természet és az irodalom szeretete..
hanem kiváló konyhát és előkelő kiszolgálást is.

És itt jövünk mi a képbe..
...vendégszeretet, melegség és tökéletes kiszolgálás - pontosan ez jellemez minket, a WASNERIN szervizcsapatát minden nap. Mint az egyik legfontosabb kapcsolattartó, különleges szerepet töltünk be a WASNERIN-nél. Mert mint mindannyian tudjuk, az élvezet a legjobb módja a kikapcsolódásnak és a pihenésnek.

Mi egy olyan csapat vagyunk, amely nagy szívvel és odafigyeléssel dolgozik. Mindig is az élet apró dolgai voltak azok, amelyek boldogságot és örömet okoztak. Legyen az csak az első kávé reggel, egy kis ajándék délután vagy az első előétel felszolgálása. Végső soron a legnagyobb feladatunk továbbra is az, hogy minden vendégünknek csodálatos időtöltést biztosítsunk, hogy a nap végén azzal a WASNERIN érzéssel térjenek haza.

Annak érdekében, hogy továbbra is ezt a WASNERIN-érzést közvetítsük, kollégákat keresünk:inside....

akik lelkesedéssel és szívvel végzik munkájukat
amelyek a WASNERIN-érzést közvetítik a külvilág felé
akik csapatként segítik és motiválják egymást, hogy a legjobbat hozzák ki minden napjukból
akik hajlandóak fejlődni és új dolgokat tanulni

Commis de Rangként minden ajtó nyitva áll előtted, és változatos és széleskörű munkaterületeden betekintést nyerhetsz az összes vendéglátóipari területünkbe. Ez magában foglalja éttermünket, a szálloda bárját, valamint számos rendezvényt, például felolvasóesteket, zenei esteket stb..
Ha ezek közül a területek közül valamelyikben megtalálta szívügyét, szívesen támogatjuk Önt minden további képzésben, hogy velünk együtt valósíthassa meg célját, álmát.

Mit várhat tőlünk?

- Együttműködés egy 25 fős szervizcsapatban
- Aktív támogatás az állomási pincérek számára
- Általános kiszolgálói munka, mint például a "mise en place" előkészületek, étel- és italfelszolgálás
- Általános reggeli szolgáltatás svédasztalos összeállítással
- A la carte Service am Nachmittag
- Első osztályú esti kiszolgálás
- Optimális vendéggondozás és aktív értékesítés a vendégek számára
- Csapatmunka a kiszolgáló részlegen belül és a konyhával
- A meghatározott minőségi szabványoknak való megfelelés
- Rugalmas bevethetőség minden vendéglátóipari területen, pl. a szálloda bárjában
- Példamutatás és a vállalati filozófia betartása

Követelmények

- Lehetőleg sikeresen elvégzett szállodai és vendéglátóipari asszisztensi szakképzés vagy sikeresen elvégzett szállodaipari / idegenforgalmi iskola
- Kommunikatív, kreatív és nyitott természet
- Élvezze az emberekkel való foglalkozást
- Természetes barátságosság
- Lelkesedés és érdeklődés a szakma iránt
- megbízhatóság
- Élvezze a csapatmunkát
- Ápolt megjelenés
- Német nyelvtudás
- Érdeklődés a vállalaton belüli hosszú távú képzési és előléptetési lehetőségek iránt
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-light
német
C2 (kiváló tudás)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)

Ajánlat

- Az 1. munkanaptól kezdve vendégként
- Csapatmunka harmonikus munkakörnyezetben, személyes vezetéssel
- Ingyenes étkeztetés a szállodában (vegán, vegetáriánus konyha is), még munkanapokon is
- Megfelelő munkavállalói elhelyezés
- Egy extra nap szabadság a születésnapja alkalmából
- Rendszeres írásbeli visszajelzés a vendégektől és a menedzserektől
- Továbbképzési lehetőségek széles skálája
- A szálloda saját wellness- és fürdőrészlegének használata, szintén társaságban
- A modern fitneszközpont használata
- Exkluzív jógaórák az alkalmazottak számára
- Közös ünnepségek, grillezések, sí- és túrázási kirándulások és egy hangulatos karácsonyi parti, valamint apró ajándékok különleges alkalmakra
- Munkavállalói kedvezmények (pl. e-bike lízing), kedvező feltételek a különböző partnerhotelekben és az Ausseerland Benefit Card (kedvezmények az Ausseerland régióban található vállalkozásoknál)
Ausseerland)

2144 €
Fizetés típusa
bruttó
Szabályozott egész éves munka, heti 5 nap/45 órávalTájékoztatás a törvény szerint: Erre a munkakörre a kollektív szerződés szerinti bruttó 2144 €/hó minimálbér vonatkozik. A képzettségtől és tapasztalattól függő túlfizetést kínálnak.

Kapcsolattartó személy és cím

Állásajánlataink

Összes munkahely