Chef de Partie (m/w/d) - Residenz Hochalm
Chef de Partie (m/w/d)
Belépés dátuma
17.06.2024
Munkaidő
Teljes munkaidő (6 nap)
Szezon
Nyári / téli szezon
Munkaviszony
Határozott idejű szerződés
Ország / állam
Salzburg
Munkavállalási engedély
EU-polgárok
Havi fizetés
2.000 € net

Österreich, Salzburg

Leírás

Servus..! a Hotel Residenz Hochalmban

Fiatal, dinamikus csapatunk támogatására motivált és elkötelezett Chef de Rangot keresünk a 2024-es nyári szezonra és a 2024/2025-ös téli világbajnokságra.

A LÄSSIG HOME-ban, 1110 m tengerszint feletti magasságban, közvetlenül a túrázó és kerékpáros paradicsomban, Saalbach Hinterglemmben, a Salzburger Landban található a 4 csillagos kategóriájú, modern, regionális üdülőhotelünk.

A szálloda 50 szobával és lakosztállyal rendelkezik hat különböző kategóriában, valamint étteremmel, terasszal, wellnessrészleggel és szállodai bárral.

- Chef de Partie m/w/d

Követelmények

Az Ön feladatai:
◾ Önálló munka
◾ A minőségért való felelősség a konyha minden állomásán
◾ Mise en place az előírásoknak megfelelően és a konyhavezetéssel konzultálva
◾ Regionális ételek elkészítése
◾ Az elkészített és felszolgált ételek minőségének ellenőrzése az íz és a megjelenés szempontjából
◾ Naponta ellenőrzi, hogy az ételek tökéletes állapotban vannak-e
◾ A HACCP-irányelvek betartása és a konyha karbantartása
◾ Belső képzéseken való részvétel

Az Ön profilja:
Jó lenne, ha a következőket tudnád a csapatba hozni:
◾ Szakmai tapasztalat az előkelő vendéglátóiparban
◾ Német és angol nyelvtudás elengedhetetlen
◾ Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
◾ Magas motiváció és elkötelezettség

Mire számíthat:
◾ Ingyenes ellátás és szállás szabadnapokon is
◾ Elhelyezés egyágyas szobában vagy kétágyas szobában pároknak
◾ 48 órás hét (6 nap)
◾ Ingyenes WIFI és TV
◾ egy szálloda közvetlenül a pályán
◾ Ingyenes szaunahasználat (meghatározott időpontokban)
◾ Ingyenes mosókonyha
◾ Ingyenes sí- és snowboardfelszerelés kölcsönzés (télen)
◾ A kollektív szerződésen felüli teljesítményhez kötött bérezés
◾ Aliquot 13. és 14. hó végi fizetés

Van kedved egy kötetlen csapatban dolgozni? Akkor jelentkezz, és küldd el a jelentkezésedet.

Várjuk jelentkezését!

#homeoflässig #hotelanderpiste #saalbachhinterglemm #residenzhochalm
Icon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fillIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-lightIcon: star-small-fill-blue-light
angol
B1 (középhaladó)
Előnyben részesítik az uniós polgárokat (beutazás nem szükséges)
Munkahelyi tapasztalat
2 Jahre

Ajánlat

◾ Ingyenes síbérlés
◾ A wellness központ ingyenes használata
◾ Közös terem
◾ Saját konyha
◾ Étkeztetés ingyenesen
◾ mosógép / szárítógép ingyenesen
◾ Internet / WLAN ingyenesen
◾ Kedvezményes sí- és hegyi vasúti jegyek
◾ Vállalati nyugdíjrendszer
2000 €
Fizetés típusa
net
a túlfizetésre való felkészültséggel a képzettségtől függően, valamint a 13. és 14. havi fizetés és borravaló aliquot részével.
Szálláshely típusa
Egyágyas szoba
Szálláslehetőségek
  • Fürdőszoba / zuhanyzó
  • TV
  • WC
  • Internet